EBOOK - JAK NA OBLÉKÁNÍ

ErgoTipy pro každého!

Viktorie Šeflová, Daniel Stříbný, 2023

cena - 345 Kč


Prosím vyplňte svůj email, na který Vám zašleme podklady pro platbu a po zaplacení na něj obdržíte soubor s ebookem.

Co tedy v ebooku najdete?

  • Celkem 120 tipů a aktivit jak zlepšit a usnadnit si proces oblékání
  • Soubor více něž 30 her a herních aktivit pro trénink dovedností spojených s oblékáním
  • Vysvětlení vývoje procesu oblékání v rámci psychomotorického vývoje
  • Informace ohledně oblékání miminek
  • Postupy jak naučit vetší děti oblékat se samostatně
  • Informace o zdravém obouvání, výběru bot a tréninku obouvání a zavazování tkaniček
  • Jak senzorické zpracování a primární reflexy ovlivňují oblékání, toleranci oblečení a co s tím
  • Aktivity pro rozvoj koordinace a koncentrace


V tomto ebooku se věnujeme nejen vývoji dovednosti oblékání, ale také nabízíme tipy a nácvikové aktivity, které napomůžou dalšímu rozvoji Vašich dětí. Benefitovat z něj budou děti od miminek, až po děti školního věku. Zahrnujeme také možné příčiny komplikací při oblékání a vysvětlujeme vztah mezi senzorikou a primárními reflexy a procesem oblékání.

Věříme, že tento ebook Vám poskytne hlubší porozumění a konkrétní nástroje, aby si Vaše děti efektivně osvojili dovednost oblékat se samostatně. Ebook je plný praktických tipů, které Vám umožní podporovat a rozvíjet dovednost oblékání s důrazem na individuální potřeby a schopnosti vašich dětí.

Chcete-li podpořit samostatnost svých dětí při oblékání a připravit je tak na situace, kdy budou závislé na své samostatnosti, jako třeba ve školce, je tento ebook právě pro Vás!

Velmi pěkně zpracovaný E-Book. Téma je zde srozumitelně popsáno tak, že "laik porozumí a odborník si najde". Mnoho tipů na hry, které rozvíjí děti a vedou je k větší samostatnosti. Ocenila jsem pojetí senzorické integrace a náhled na dětsky svět z úhlu ergoterapeuta. Děkuji.

- Mgr. Lucie Krejčíková

RECENZE

Chceme vám poskytovat co nejlepší obsah a vaše zpětná vazba je pro nás klíčová. 
Pokud jste si užili náš e-book a máte chvíli čas, byli bychom velmi vděční, kdybyste se s námi podělili o své dojmy. Vaše recenze nám pomohou lépe porozumět, co děláme správně, a co můžeme ještě zlepšit.
Stačí napsat pár řádek o tom, co se vám líbilo, a jaký byl váš celkový dojem. Vaše názory pomáhají i ostatním rozhodnout se, zda je naše e-kniha pro ně ta správná volba. Děkujeme za váš čas a podporu!